




Опис товару:
Матеріал оправи: ацетат целюлози
Матеріал лінзи: поликарбонат
Колір оправи: коричневий
Колір лінз:коричневий
Поляризація: є
Заміри: Ширина оправи — 140 мм, ширина лінз — 59 мм, висота лінз — 40 мм, довжина завушника — 142 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний, Зміцнюючі |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Міст | 20 мм |
- Ціна: 134 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: p5425
Оптом сонцезахисні окуляри чоловічі поляризаційні UV400 (арт. p5425) коричневий
134 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія


