




Опис товару:
Матеріал оправи: ацетат целюлози
Матеріал лінзи: поликарбонат
Колір оправи: чорний
Колір лінз: жовтий
Поляризація: є
Заміри: Ширина оправи — 133 мм, ширина лінз — 57 мм, висота лінз — 44 мм, довжина завушника — 137 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний, Зміцнюючі |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 12 мм |
- Ціна: 147 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PА5390
Оптом поляризаційні чоловічі окуляри UV400 для водіїв (арт. PА5390) з жовтими лінзами
147 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія



