




Опис товару:
Матеріал оправи: ацетат целюлози
Матеріал лінзи: поликарбонат
Колір оправи: чорний
Колір лінз: жовтий
Поляризація: є
Заміри: Ширина оправи — 128 мм, ширина лінз — 56 мм, висота лінз — 46 мм, довжина завушника — 140 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний, Зміцнюючі |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Загальна ширина | 128 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 10 мм |
- Ціна: 147 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: P5375
Оптом поляризаційні окуляри UV400 для водіїв (арт. P5375) з жовтими лінзами
147 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія



