Новинка








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найпопулярніших моделей світового виробника сонцезахисних окулярів RAY BAN.
Лінзи виготовлені з удароміцного полікарбонату.
Окуляри мають геометричну форму(октагон/восьмикутник) .
У комплект входить:
Окуляри - 1шт
Футляр - 1шт
Заміри: Ширина оправи - 130мм, ширина лінз - 50мм, висота лінз - 40мм, довжина заушника - 140мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 495 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: RB3556
Сонцезахисні окуляри RAY BAN Octagon чорний (арт. RB3556) + футляр
495 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

