



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр для окулярів Ray-Ban Carbon Limited Edition
Додайте своїм окулярам преміальний захист та сучасний вигляд. Цей фірмовий футляр від Ray-Ban поєднує в собі класичну форму «конверт» та інноваційну текстуру, що імітує карбонове волокно.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Кнопки |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 249 ₴
- В наявності
- Код: RB001
Футляр RB для сонцезахисних окулярів(арт. RB001) чорний
249 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

