




Відкрийте для себе культові сонцезахисні окуляри Ray-Ban Aviator — вибір пілотів, акторів та всіх, хто цінує бездоганний стиль.
Ця модель з класичною тонкою металевою оправою та коричневими лінзами G-15 — це ідеальне поєднання елегантності та функціональності.
Унісекс: Підійдуть як чоловікам, так і жінкам.
До комплекту входить:
Окуляри — 1 шт.
Футляр - 1шт
Серветка — 1 шт.
Книжечка - 1шт
Картонна коробочка — 1 шт.
Заміри: Ширина оправи — 130 мм, ширина лінз — 58мм, висота лінз — 51 мм, довжина завушника — 145 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Різні кольори |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 51 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 1 290 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: RB5217
Сонцезахисні окуляри RAY BAN авіатори (арт. RB5217) коричневий
1 290 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія






