




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал оправи: метал
Матеріал лінзи: мінеральне скло
Колір оправи: чорний
Колір лінз: чорний
Заміри: ширина оправи — 133 мм, ширина лінз — 60 мм, висота лінз — 50 мм, довжина завушника — 123 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Довжина завушника | 123 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 1 376 ₴
- Спосіб упаковки: Окуляри вирушають у жорсткій картонній коробочці. У такому пакованні пошкодження окулярів під час транспортування мінімізується.
- В наявності 3 од.
- Код: 3025
Сонцезахисні окуляри RAY BAN авіатори (арт. 3025) з чорною оправою
1 376 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




