Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал оправи: ацетат целюлози
Матеріал лінзи: полікарбонат
Колір оправи: срібний
Колір лінз: чорний градієнт
Заміри: ширина оправи — 132 мм, ширина лінз — 53 мм, висота лінз — 52 мм, довжина завушника — 140 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 52 мм |
| Загальна ширина | 132 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 21 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 1 075 ₴
- Спосіб упаковки: Окуляри вирушають у жорсткій картонній коробочці. У такому пакованні пошкодження окулярів під час транспортування мінімізується.
- В наявності 4 од.
- Код: RB3448
Сонцезахисні окуляри RAY BAN (арт. RB3448) срібна оправа/чорний градієнт
1 075 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



