




Купити оптом чоловічі болоньєві рукавички — чорні й оливкові (арт. 23-16-14) з флісовою підкладкою в інтернет-магазині
Опис товару:
Чоловічі болоньєві рукавички з теплою флісовою підкладкою.
Заміри виробу
L
| Довжина рукавички | 24 см |
| Ширина долоні |
11 см |
| Довжина середнього пальця | 8 см |
XL
| Довжина рукавички | 26. см |
| Ширина долоні |
11.5 см |
| Довжина середнього пальця | 8.5 см |
XXL
| Довжина рукавички | 28 см |
| Ширина долоні |
12 см |
| Довжина середнього пальця | 9 см |
Короткі характеристики:
Матеріал верху: болонь
Матеріал підкладки: фліс
Колір: зелений/чорний
В Упаковці 12 пар.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Вид виробу | Рукавички |
| Сезон | Зима |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 243 ₴/пара
- Мінімальне замовлення: 12 пар
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 23-16-14
Оптом чоловічі болоньєві рукавички на резинці з флісовою підкладкою (арт. 23-16-14) чорний / оливковий
243 ₴/пара
Мінімальне замовлення — 12 пар
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія




