




Одна з найпопулярніших моделей світового виробника сонцезахисних окулярів RAY BAN.
Ці окуляри вибирають для водіння, риболовлі, занятий спортом і просто як звичайний аксесуар.
У комплект входить:
Окуляри — 1 шт.
Футляр - 1шт
Серветка — 1 шт.
Книжечка - 1шт
Картонна коробочка — 1 шт.
Заміри: Ширина оправи — 133 мм, ширина лінз — 50 мм, висота лінз — 45 мм, довжина завушника — 135 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
- Ціна: 1 213 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: RB3548N
Сонцезахисні окуляри RAY BAN (арт. RB3548N) чорні/срібна оправа
1 213 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія




