Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал оправи: метал
Матеріал лінзи: мінеральне скло
Колір оправи: сріблястий
Колір лінз: блакитний градієнт
Заміри: ширина оправи — 130 мм, ширина лінз — 52 мм, висота лінз — 50мм, довжина завушника — 145 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози/Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 1 290 ₴
- Спосіб упаковки: Окуляри вирушають у жорсткій картонній коробочці. У такому пакованні пошкодження окулярів під час транспортування мінімізується.
- В наявності 1 од.
- Код: RB3857
Сонцезахисні окуляри RAY BAN (арт. RB3857) срібляста оправа/ лінза блакитний градієнт
1 290 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



