




Одна з найпопулярніших моделей світового виробника сонцезахисних окулярів RAY BAN.
Геометрична фігура, яка зараз на піку популярності, у поєднанні з класичними лінзами G-15- це ідеальний мікс ретро та сучасності.
Виглядайте стильно та захищайте свої очі з максимальним комфортом.
Матеріал: високоякісний метал та мінеральне скло
У комплект входить:
Окуляри — 1 шт.
Футляр - 1шт
Серветка — 1 шт.
Книжечка - 1шт
Картонна коробочка — 1 шт.
Заміри: Ширина оправи — 130 мм, ширина лінз — 56 мм, висота лінз — 49 мм, довжина завушника — 144 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Оптичне покриття | Гідрофобний |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 144 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 1 290 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: RB1972
Сонцезахисні окуляри RAY BAN (арт. RB1972) лінза блакитний градієнт
1 290 ₴
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія



