


Ці м'які та приємні за тактильними відчуттями рукавички з радістю будуть носити всі дівчата. Ці теплі рукавички гріють у холоди, добре комбінуються з верхнім одягом, дають змогу мати модний та красивий вигляд. Базова колірна гама — особливість цієї моделі. В таких рукавичках не страшна навіть тривала зимова прогулянка.
Як підібрати розмір рукавичок або рукавичок?
Боїтеся, що рукавички будуть малі або навпаки великі? Не варто хвилюватися — ми Вам допоможемо!
Спершу виміряйте руку, як показано на малюнку:

А потім зіставте отримані заміри з замірами в таблиці нижче.
Заміри виробу:
| Довжина рукавички | 21,5 см |
| Ширина долоні |
8-8,5 см |
| Довжина середнього пальця | 6,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих рукавичок | L / 7,5" / 19 див. |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Рукавички |
| Матеріал верху | Вовна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 280 ₴/пара
- В наявності
- Код: 22-5-62
Рукавички жіночі вовняні зимові (арт. 22-5-62) чорний
280 ₴/пара
- +380 (95) 497-77-80Viber Вікторія


